sobota, 25 lutego 2012

I ♥ SALE

Napisała: Gabriela


Teraz gdy już prawie zakończyły się wyprzedaże i w sklepach pojawiają się nowe kolekcje, chcę pokazać wam kilka( tylko kilka, a jest ich o wiele więcej :)) moich "łupów" z przecen. Naprawdę opłacało się je nabyć, bo były tanie a ogólnie mi się podobały. Tak więc chodzenie i kupowanie staje się choć trochę bardziej przyjemne gdy znajdzie się rzecz która niedość, że mi się podoba to jeszcze nie trzeba wydawać na nią fortuny :).
illustrated by Gabriela

PS. Ta nieco dziwna wyglądem, rysunkowa dziewczynka to Zosia. Będzie pomagała mi ....przedstawiać ....coś co będę chciała :) (nie wiem jak to napisać). Pewnie widzieliście ją już w pierwszym poście Natalii :). A i jeszcze rysuję ją ja (jak by coś).

Sweter z Cubus przed przeceną kosztował 179 zł a po 49.99 zł. 
Przyznam, że wcześniej chciałam go kupić ale poczekałam i nie żałuję :)

Spodenki są z S. Oliver. Ogulnie tam są bardzo drogie rzeczy z kolekcji, tak jak te szorty kosztowały prawie 200 zł a po przecenie59.90 zł.


Ten sweterek kupiłam na szybko bo był tani ale naprawdę się bardzo opłacało. Jest on z Zary :) za 39.90 zł. Myślę że jeszcze będzie można je kupić ;)


Już niedługo dodam zdjęcia ze stylizacją , może nawet z tymi ubraniami, więc zapraszam do czytania i obserwowania bloga :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz